Banesë me qira
350.00 €

  • rruga c, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga C

– ID:1973
– Lokacioni:RR.C , Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3 njesi
– Banjo: 1????
– Kati: 2????
– Siperfaqe:80m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa per zyre me #qira Rruga C në Prishtinë

80m²│3 njësi│Banjo | Kati 2-të

Në njëren prej rrugëve kryesore të Prishtinës siq është Rruga C në lagjen Mati 1, jemi duke ofruar për qira këtë banesë për #zyre, e përshtatshme për kompanit me staf të vogël të cilet dëshirojnë që biznesin e tyre ta zhvillojnë në këtë pjesë të qytetit. E pozicionuar komplet me pamje nga rruga C, pamje të hapur dhe të pa penguar, organizim të mirë dhe lehtë e orjentueshme për klientelë.

Përfshinë siperfaqe prej 80m², e organizuar në tri (3) njësi, 1 banjo dhe Ballkon. Banesa është e poziconuar në katin e dytë të objektit “Alko Group”, pozitë përfekte për të bërë biznes, hapsira të mira, organizim fantastik, dy ashensorë, parking të shumtë, qasje të lehtë për tek objekti, lehtë e identifikueshme, siguri të lartë dhe përparsi tjera.

Çmimi 350€/muaj
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C