Banesë me qira
450.00 €

  • rruga c, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 17.09.2023
Është shikuar 17 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga C

– ID:1999
– Lokacioni:rruga C, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 4????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 450€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Rruga C tek Kawa Group Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor,garazhe. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C