Lokal me qira
800.00 €

  • Rruga B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 4 herë
 

Zyre 108m2 me qira te "Rruga B" konkretisht ne kompleksin 'Royal me tulla te kuqe" me pamje nga rruga kryesore, zyra pozicionohet ne katin e pare dhe ka kete renditje:
- 1 Hapsir pune me kuzhine
- 3 Njesia ndihmese
- Banjo
- WC
- Terrasa

Zyra ka nje shtrirje te mire ne objekt, pozite shume te pershtatshme me mundesi shume te larte promovuese, ofrohet per kohe te gjate per destinime afariste
R3942
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B