Banesë me qira
450.00 €

  • tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 23.01.2023
Është shikuar 8 herë
 

Lëshohet banesa me qira per zyre në lagjën Tophane

– ID:1171

– Lokacioni:Tophane, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 2
– Kati:8, posedon lift
– Siperfaqe:100m²
– Ballkon: 2
– Cmimi:450 €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira per zyre në lagjën Tophane, perballe kollegjit Riinvest ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon/ hapesire pune , kuzhinë me tryezari nje dhome/ hapesire pune , dy banjo, dy ballkonë, koridor. Banesa ështëe pershtatshme per zyre.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane