Banesë me qira
320.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2023
Ndryshuar me 02.06.2023
Është shikuar 638 herë
 

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Ulpiana

– ID: 1578
– Lokacioni: Prishtine, ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: 1+1 ????
– Kati: 4 ????
– Siperfaqe: 64 m²????
– Banjo: 1????
– Ballkon: 2 ????
– Cmimi: 320 € ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Ofrohet #banesa per #qira në lagjën Ulpiana afer AAK-se- Banesa posedon sallon me kuzhine , nje dhome gjumi, nje banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe e renovuar se fundmi me te gjitha elementet funksionale shume e pershtatshme per Cift/Familjar.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana