Banesë me qira
350.00 €

  • ULPIANA, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 17.09.2023
Është shikuar 97 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Ulpiana

– ID:1948
– Lokacioni:Ulpiana,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 4????
– Siperfaqe:80m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Ulpiana ne Prishtine, ne rr, Veli Dedi, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari ndaras, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë te madh, koridor, Termokos dhe klime te instaluar. Parkim i lagjes para dhe pas baneses. Prane baneses gjendet qerdhja, shkolla fillore, parku i Ulpianes si dhe disa fusha sportive dhe lodra per femije. Banesa ka pamje nga lindja, me pamje shume te mire. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana