Banesë me qira
480.00 €

  • Banesë me qira në Qendër , 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 05.09.2023

tek 4 llullat, afer Elena Gjika, me 80m2 ne katin e 2, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi komplet me mobile te reja si dhe ka kete renditje:
Dhoma e dites me kuzhine,
2 dhoma te gjumit,
shpajz dhe
banjo dhe
ballkona.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel
044449403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat