Banesë me qira
400.00 €

  • aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2023
Është shikuar 29 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Aktash

– ID:1161
– Lokacioni:Aktash, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 2
– Kati:4, posedon dy ashensor
– Siperfaqe:93m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën qender te prishtines -Aktash afer Ministrise se Arsimit ose Ambasadës Zvicrane.Banesa ka 2 dhoma te gjumit dhe dhomen e dites (sallon), kuzhin,ballkon,2
banjo, depo(shpajz). Banesa nuk eshte e mobiluar(pa mobile) jepet me qera pa mobile, perveq kuzhines e cila eshte e montuar.
Banesa është në katin e katërt.
Ndertesa ka 2 ashensor, gjithashtu ka edhe gjenerator per hapesirat e perbashketa te nderteses si ashensori, ndriqimi i korridoreve etj,etj.
Banesa eshte e gatshme prej dates 01.02.2023.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash