Banesë me qira
350.00 €

  • aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 26 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Aktash

– ID:676
– Lokacioni:Aktash, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati:2
– Siperfaqe:60m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën aktash ne Prishtine me orientim nga lindja dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.Banesa eshte shume afer qendres vetem disa min ecje ne kembe.Gjindet ne katin e 2 dhe i ka 60 m2.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash