Banesë me qira
500.00 €

  • Banesë me qira në Aktash????, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Aktash????

▪️Çmimi: 500€????

▪️Rr.''Gazmend Zajmi'', te Rezidenca e Mbretreshës, ndërtusi Rukolli, me 70m2, kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma te gjumit
▪️Banjo
▪️Ballkon
▪️Garazh.(+50 Euro)

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
????044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash