Banesë me qira
320.00 €

  • , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Lëshohet banesa me qira në lagjën Aktash

– ID:676
– Lokacioni:Aktash, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati:2
– Siperfaqe:60m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 320€

Lëshohet banesa me qira në lagjën aktash ne Prishtine me orientim nga lindja dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.Banesa eshte shume afer qendres vetem disa min ecje ne kembe.Gjindet ne katin e 2 dhe i ka 60 m2.
Për më shumë Info:

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash