Banesë me qira
Me marrëveshje

  • AKTASH, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 25 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Aktash

- ID:191
- Lokacioni: Pika Luxury, Aktash
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 3
- Banjo: 3
- Kati: 2
- Ballkon: 1
- Cmimi: Me marreveshje

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Aktash dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ,tre dhoma gjumi, dy banjo, nje Wc, ballkonë-Terrace në te dy anet e objektit , koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar!
Mund të shfrytezohet edhe për zyre!

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash