Banesë me qira
550.00 €

  • Lagjia Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 06.09.2023

Banesë me qira në lagjen Arberia. Eshte e mobiluar komplet, luksoze, hapesire te madhe. Banesa gjendet ne nje lokacion shume te pershtatshem dhe ofron kushte shume te mira per banim.
Sipërfaqe: 120m2
Çmimi I qirasë: 550 € ( ne qmim perfshihen edhe 2 garazha)
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦3 Dhoma gjumi
♦Banjo
♦Wc
♦Ballkon
♦Korridor
♦Shpajz
♦2 Garazha

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)