Banesë me qira
200.00 €

  • Kat shtëpie me qira në Arbëri Dragodan????, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

▪️Te Hotel Pinokio, me hyrje të veçantë. me 55m2, kati përdhesë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)