Banesë me qira
500.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Arberia

– ID:1500
– Lokacioni:Arbria
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:75m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 500€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Arberia, ndodhet afer komunes se re, me saktesisht perballe Meridianit. Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)