Banesë me qira
350.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 65377
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Sipërfaqe: 80 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Lagjen Arberi(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar tërësisht në gjendje shumë te mirë dhe e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)