Banesë me qira
350.00 €

  • Lagjia Arbëria , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Banesë me qira në Arbëri
Kati:
Sipërfaqe: 83m2
Çmimi i qirasë: 350
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦ 2 Dhoma gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Kodi:2502

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)