Banesë me qira
600.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 65547
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Dhoma: 3
Banjo: 2
Kati: 5
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per qira 3+1 ne lagjen Arbëri(Dragodan), me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne katin e 5-të, është e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)