Banesë me qira
320.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 52535
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek PANDORA TOWER, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Koridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)