Banesë me qira
350.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 06.02.2024

Lëshohet me qira në Lagjen Arberia, në rrugen “Ferid Curri” në kompleksin “Ambasdor Residence”.
Banesa është e re, e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 2, dhe e pabanuar më parë.
Sipërfaqja: 45m²
Sipërfaqja: 52.19m²
Çmimi: 350
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Koridor
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)