Banesë me qira
380.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024

Lëshohet me qira banesa në Arbëri, te restaurant Nazi. Është e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 2.
Sipërfaqja: 67m²
Çmimi: 380
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)