Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në lagjen Arberia, te kompleksi Tregtia. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e pershtatshme per banim.
Ka të gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)