Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në lagjen Arbëri rruga Vicianum mbi Restaurant Sensens perballe me komunen e re dhe Albi Market. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim per qift apo 1 apo 2 persona
Banesa ndodhet në katin e 5 dhe posedon ashensor funksional .
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Çmimi: , plus depozita e obliguar.
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)