Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Banesë me qira në Arbëri te Kompleksi Tregtia përball Komunës së re dhe Meridian Marketit, rruga Vicianum
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ka termokos
Kati: 5 lift funksional
Sipërfaqe: 65
Çmimi i qirasë: plus depozita e obliguar
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦1 Dhoma gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)