Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arberia, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Banesë me qira në lagjen Arberia,ne rrugen Ferid Curri,te banesat afer Minimax,perballe me Meridian market dhe Hotel Adore.Banesa eshte e mobiluar ne teresi.Lift funksional.
Kati:2
Sipërfaqe:65 m2
Çmimi i qirasë: plus depoziti
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)