Banesë me qira
800.00 €

  • Arbëri, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshohet me qira banesa në Arbëri, Rr.Ahmet Kraniqi perball Ambasades Amerikane.
Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 7, posedon ashensor si dhe ka garazh.
Sipërfaqe: 126m²
Çmimi: 800
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Depo
• 2 Ballkone

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)