Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Super banesë me qira në lagjen Arbëria, rruga Garcia Lorka afer Minimax dhe Komunes se re.
Banesa është e mobiluar në tërësi në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për familjarë.
Banesa ka të gjitha pajisjet funksionale. Ka hapësirë të mjaftueshme. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje direkte në rrugën kryesore dhe me të gjitha shërbimet e nevojshme.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike lift funksional
Sipërfaqja: 125m²
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
• WC
• Ballkon
• Koridore

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)