Banesa në shitje
90000.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 32 herë
 

SHITET banesa te Bregu i Diellit, mbrapa Royal Mall.
Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 3. Ka sistemin e ngrohjes me rrymë.
Sipërfaqe 78m²
Çmimi: 90.000
Rënditja
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit