Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu Diellit

– ID: 1390
– Lokacioni: Prishtine, Bregu Diellit
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 1+1
– Banjo: 1
– Kati: 4
– Siperfaqe: m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: Me marreveshje

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu Diellit ne hyrje te objektit ndodhen marketet Vipros dhe Meridian dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Gjithashtu banesa eshte e kycur me ngrohje te qytetit (Termokos).
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit