Banesë me qira
350.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023

Banesa 70m2 me qira te "Bregu i Diellit" sakt afer me "Fakulteti Teknik" ne nje lokacion te perahtatshum per banim, banesa ndodhet ne katin e 2-te ndertim i vjeter dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine dhe trepezari
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa ka nje mobilim te mire dhe te pershtatshem eshte e favorshme per familje, posedon ngrohje qendrore me sistem te qytetit, leshohet per kohe te gjate, ka ndriçim dhe pamje nga "Fakulteti Teknik".
R3843
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit