Banesë me qira
Me marrëveshje

  • bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Bregu i diellit

– ID:2010
– Lokacioni: Bregu i diellit. Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 6????me lift
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:me marreveshje € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën bregu i diellit, tek Meza e studenteve, afer restauramt Davidof ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, nxemje qendrore me termokos.Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar dhe per studente.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit