Banesë me qira
450.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 79 herë
 

Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Banesat e Standartit.
Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme, është ndërtesë e re dhe ka hapësirë të mjaftueshme.
Sipërfaqe: 107m²
Çmimi: 450
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• Ballkon

Kontaktoni ne 046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit