Banesë me qira
350.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 05.02.2024
Është shikuar 57 herë
 

Banesë me qira në lagjen Bregu i Diellit ,rruga afer Xhamise dhe Banesave te Bardha kati i 4 ,
Banesa eshte extra e mobiluar ne teresi e pabanuar me pare pas renovimit
Banesa pritet te kete nxemje me termokos
Kati: 4 lift nuk ka
Sipërfaqe:80m2
Çmimi i qirasë: 350 i padiskutueshëm plus depozita
Renditja:
♦Sallon, kuzhinë ndaras dhe shpajz
♦2 Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor i madh

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit