Banesë me qira
250.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 35 herë
 

ID: 77835
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 77 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 8
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Rrezja, ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe ndodhet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit