Banesë me qira
200.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024

Banesë me qira në Bregun e Diellit????

▪️Çmimi: 200€????

▪️Afër Xhambazve, kati 5 pa lift, me 50m², me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma gjumi,
▪️Banjo.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit