Banesë me qira
400.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 27 herë
 

ID: 81865
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 89 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Dafina, tek banesat e bardha, ka nje siperfaqe prej 89m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit