Banesë me qira
230.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banes ose Zyre me qira 2 dhomëshe Bregu Diellit(banesat e Bardha) 65m2. Kati 2.Çmimi:230€

Afer Stacioni autobusave 4.

Sallon
Kuzhine me trapezari
Dhoma gjumi (dhoma pune)
Banjo
Ballkon dhe koridor.

E pershtatshme per zyre dhe veprimtari te ndryshme.
E kyqyr ne rrjetin Termokos.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit