Banesë me qira
300.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, rruga Hyzri Talla. E mobiluar në tërësi shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet mbi fakultetin Teknik.
Sipërfaqja: 65m²
Çmimi: 300
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit