Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Ofrohet #banesa me #qira per zyre në lagjen bregu i diellit, afer postes, Prishtine,dhe përbëhet nga dy hapesira pune, kuzhine,banjo, ballkonë, koridor.E pershtatshme per vepritmari te ndryshme biznesore.
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim.

– ID:2837
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2
– Banjo: 1????
– Kati: 1????
– Siperfaqe:42m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: me marreveshje€ ????

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit