Banesë me qira
250.00 €

  • Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në Dardani, është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ndodhet ne katin e 9, posedon ashensor eshte e renovuar.
Banesa eshte e lire nga muaji maj.
Sipërfaqe: 45m²
Çmimi: 250
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania