Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Dardani????, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2024

Banesë me qira në Dardani????

▪️Çmimi: 270€????

▪️Te Kurrizi, me 50 m2, kati 8 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e dites,
▪️ Kuzhinë,
▪️ Dhomë gjumit,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkona.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania