Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Fushë Kosovë????, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 37 herë
 

Banesë me qira në Fushë Kosovë????

▪️Çmimi: 270€????

▪perballe Postes, ne rrugen: "Fehmi Lladrovci", objekti nga Flafi Invest, me 85m2, kati 3 - me lift, e Pa-banuar me pare, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me Kuzhinë,
▪️2 Dhomë te gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë