Banesë me qira
350.00 €

  • hajvali, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 19.12.2022

Lëshohet banesa per zyre e qira në Hajvali tek Pallati i Drejtesise

– ID:1074
– Lokacioni:Hajvali, tek pallati i drejtesise, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:3
– Banjo: 1
– Kati:4
– Siperfaqe:60m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Hajvali, Prishtine tek Pallati i Drejtesise. Banesa leshon per veprimtari biznesore si zyre, dhe permban 3 njesi pune apo dhoma, banjo, korridor. Gjindet ne katin e 4, dhe posedon ashensor.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali