Banesë me qira
350.00 €

  • hajvali, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 18.07.2023

Lëshohet banesa me qera në lagjën Hajvali, perballe pallatit te Drejtesise

– ID: 457
– Lokacioni:Hajvali, perballe pallatit te Drejtesise
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 2
– Banjo: 1
– Siperfaqe: 67m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qera në lagjën Hajvali, perballe pallatit te Drejtesise dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali