Banesë me qira
350.00 €

  • Hajvali, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 19.07.2023

Banesa 64m2 me qira ne Hajvali saktesishte te "Pallati i Drejtesise" ne nje lokacion te mire jetese, banesa ndodhet ne katin e 6-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa eshte ne teresi e mobiluar, mirepo per shkak te lokacionit eshte e favorshme te perdoret edhe per afarizem konkretisht per zyre avokatie apo te ngjashme, leshohet per kohe afat te gjate
R4076
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali