Banesë me qira
250.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 20.12.2023

Banese me qira Te Pallati i Drejtsis Kati i 1
60m2

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 1 Dhoma Gjumi
- Banjo
- Ballkon


Çmimi: 250 €
Kodi i shpalljes: 5146

Për tjera zgjedhje dhe INFO

→ www.agjencionimax.com

Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Max ©

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali