Lokal me qira
300.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 20.10.2022

ID: 17029
Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
Oferta: ☆ , për QIRA , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Hajvali
Sipërfaqe: 43.15 m²
Banjo: 1
????: 046336699
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Shitje dhe Qira Lokal/Zyrë 43 m² te Pallati i Drejtsisë, në lagjen Hajvalia.

Çmimi për shitje: 50000€
Çmimi për Qira 300€

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali