Trualli në shitje
100000.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 17.04.2024

Shitet Toka 5 Ari Hajvali/Afer Lagjes 038 Veterrnik

Çmimi: 100,000 €
Kodi i shpalljes: 5319

Max ©
Për tjera zgjedhje dhe INFO
→ www.agjencionimax.com
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali