Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 21 herë
 

Shitet banesa në Emshir. Ndertesë e re, Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për mobilim dhe banim.
Banesa gjendet përball ndërtimit Prishtina Stars, kati i 4.
Sipërfaqe: 92m²
Çmimi: 130,000
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• Ballkon
Banesa ka gjithashtu garazh .
Kodi: 2882
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)