Banesa në shitje
1200.00 €

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.05.2024

Shitet banesa ne lagjen Emshir, kompleksi Ylii objekti A.
Kati i 5-te lift funksional, ka nje siperfaqe prej 61.5m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 1200 euro m2

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)